Pozvánka na Májový turnaj mládeže

Fuček Miloslav

2017-04-24

Pozvánky

Přečteno: 1569

Komentářů: 0


3. ročník série Velké ceny Centra stolního tenisu vrcholí šestým turnajem v sobotu 13. 5. 2017. Bude jím Májový turnaj.livno umrli smrtovnice


Zveme vás v sobotu 13. 5. 2017 do Centra stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha na Májový turnaj. Kategorie nejmladšího a staršího žactva a dorostu startují v 9.00 hodin (prezence od 8.15 do 8.45 hodin) a kategorie mladšího žactva začne ve 14.00 hodin po dohrání dopoledních kategorií.

 

Startovné je 100,-- Kč. Pro hráče, který se zúčastní dopoledního i odpoledního programu je startovné do odpolení kategorie pouze 50,-- Kč. Možné jsou kombinace dopoledne nejmladší žactvo a odpoledne mladší žactvo a nebo dopoledne starší žactvo a odpoledne mladší žactvo.

 

Hrát se bude na osmi stolech. Občerstvení bude zajišťěno na baru přímo v sokolovně. Na oběd můžete využít i sousední restauraci.

 

Propozice na turnaj najdete zde.

 

Dvouhry se hrají o medaile, věcné ceny a diplomy, čtyřhry o diplomy. V rámci celé série je tento turnaj poslední pro čtyřhry, po něm bude určeno konečné pořadí. Ve dvouhrách se započítává do konečného pořadí pět nejlepších výsledků (z šesti). Po tomto turnaji bude stanoveno pořadí, na jehož základě bude nominováno 16 nejlepších hráčů v každé věkové kategorii na závěrečný finálový turnaj TOP 16, který se bude konat 3. 6. 2017.

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
29.11.2022

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř