Zveme vás na Ples stolních tenistů

Fuček Miloslav

2018-03-07

Pozvánky

Přečteno: 1379

Komentářů: 0


Zveme rodiče hráčů naší série turnajů Velké ceny CST Ďáblice na Ples stolních tenistů, který se koná v mísatě konání turnajů.livno umrli smrtovnice


Ples stolních tenistů se koná 17. 3. 2018 od 19.00 hodin v Centru Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 (ve stejných prostorách, v jakých se hrají turnaje). Vstupné je 200,-- Kč v předprodeji nebo 250,-- Kč na místě.

 

V rámci programu plesu zazní dva zajímavé unikátní rozhovory s bývalým reprezentantem Československa Jaroslavem Staňkem. Dále jsou na programu další rozhovory s osobnostmi. Chybět nebude samozřejmě ani tombola. Při příležitosti plesu jsme připravili výstavku fotografií, na nichž budou hlavně fotografie z 3. ročníku našich turnajů, dále fotografie z akcí pro veřejnost, které pořádají v Centru Ďáblice pro děti Ďáblové Praha a fotografie z loňského Plesu stolních tenistů.

 

Plesem chceme propagovat stolní tenis, aby byl na veřejnosti více vidět. Přijďte posedět s lidmi se společnými zájmy a podpořit tak stolní tenis. K tanci a poslechu budou hrát kapely Byzoni a Splašená kráva.

 

Pořadateli plesu jsou TJ Stolní tenis Praha, z.s. (provozovatel Centra srolního tenisu Ďáblice) a TTC Praha – klub stolního tenisu, z.s. (organizátor turnajů). Záštitu nad plesem mají Městská část Praha 8 a Pražský svaz stolního tenisu. Ples se koná ve spolupráci s kulturní komisé MČ Praha – Ďáblice. Ples se koná za podpory firmy STENMARKETING.

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
29.11.2022

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř