Vítězem finálového turnaje TOP 16 dorostu a staršího žactva se stal Matyáš Kotrbáček

Fuček Miloslav

2018-05-12

Reportáže

Přečteno: 117

Komentářů: 0


Kategorie staršího žactva a dorostu jsou pro letošní čtvrtý ročník uzavřeny. Adam Košacký sice ve finále dnes podlehl Matyáši Kotrbáčkovi, ale přesto se stal vítězem dvouher i čtyřher 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice v kategoriích staršího žactva i dorostu.


Skupina A

Garček – Humpl 3:1(5,9,-8,8), Kubíček – Obrhel 3:1(8,-15,12,8), Moláček – Barták 1:3(-8,5,-10,-9), Makara – Kotrbáček 2:3(4,8,-9,-7,-9),

Humpl – Kotrbáček 1:3(7,-3,-8,-5), Barták – Makara 0:3(-4,-4,-8), Obrhel – Moláček 3:0(6,7,8), Garček – Kubíček 2:3(-8,1,-9,5,-9),

Kubíček – Humpl 3:1(-5,9,7,9), Moláček – Garček 0:3(-5,-2,-2), Makara – Obrhel 3:0(7,9,7), Kotrbáček – Barták 3:0(1,5,4),

Humpl – Barták 3:2(8,-9,-6,7,7), Obrhel – Kotrbáček 2:3(-6,5,,8,-9,-6), Garček – Makara 3:1(-6,6,3,6), Kubíček – Moláček 3:0(4,4,7),

Moláček – Humpl 3:2(-5,-6,9,10,6), Makara – Kubíček 2:3(-3,10,12,-7,-10), Kotrbáček – Garček 3:1(-9,7,12,6), Barták – Obrhel 0:3(-7,-6,-6),

Humpl – Obrhel 2:3(-10,5,-7,6,-5), Garček – Barták 3:1(-9,7,6,7), Kubíček – Kotrbáček 1:3(-6,5,-3,-8), Moláček – Makara 0:3(-9,-9,-8),

Makara – Humpl 1:3(-4,6,-9,-9), Kotrbáček – Moláček 3:0(6,7,8), Barták – Kubíček 1:3(8,-2,-7,-5), Obrhel – Garček 0:3(-12,-8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 14, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka 13, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 12, 4. Michal Makara – STC Slaný 10, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 10, 6. Vítek Humpl – TTC Praha 9, 7. Michal Barták – Slovan Bohnice 8, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 8

 

Skupina B

Košacký – Kreuzer 3:0(5,7,7), Martinek – Slavíček 1:3(-6,-7,9,-6), Vaca – Jandus 2:3(8,-8,-10,9,-4), Šťastný – Krajíčková 1:3(-10,-8,8,-9),

Kreuzer – Krajíčková 0:3(-11,-5,-6), Jandus – Šťastný 3:0(4,11,8), Slavíček – Vaca 3:0(4,6,5), Košacký – Martinek 3:1(6,8,-7,5),

Martinek – Kreuzer 3:2(5,-9,-9,9,4), Vaca – Košacký 0:3(-7,-7,-5), Šťastný – Slavíček 1:3(13,-4,-5,-8), Krajíčková – Jandus 3:1(9,-6,7,6),

Kreuzer – Jandus 0:3(-6,-6,-0), Slavíček – Krajíčková 3:2(-9,4,-1,5,2), Košacký – Šťastný 3:0(8,4,7), Martinek – Vaca 2:3(7,-2,-8,8,-8),

Vaca – Kreuzer 3:0(11,7,5), Šťastný – Martinek 3:2(12,9,-6,-9,4), Krajíčková – Košacký 0:3(-7,-3,-6), Jandus – Slavíček 2:3(7,-7,-8,8,-14),

Kreuzer – Slavíček 0:3(-7,-7,-8), Košacký – Jandus 3:0(9,7,7), Martinek – Krajíčková 0:3(-3,-7,-2), Vaca – Šťastný 3:0(8,9,7),

Šťastný – Kreuzer 1:3(8,-11,-6,-9), Krajíčková – Vaca 3:1(-4,10,6,8), Jandus – Martinek 3:0(9,2,9), Slavíček – Košacký 2:3(9,10,-8,-7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 14, 2. Jan Slavíček – Slavoj Praha 13, 3. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 12, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice 11, 5. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 10, 6. David Kreuzer – TTC Praha 8 (5:4), 7. Lukáš Martinek – TTC Praha 8 (5:5), 8. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 8 (4:5)

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Kotrbáček – Slavíček 3:1(4,-6,7,14), Kubíček – Košacký 0:3(-6,-2,-8)

 

Finále

Kotrbáček – Košacký 3:2(11,-9,-10,4,7)

 

O 3. místo

Slavíček – Kubíček 3:0(5,10,7)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Garček – Jandus 3:1(8,4,-9,7), Makara – Krajíčková 3:0(8,6,1)

 

Finále -o 5. místo

Garček - Makara 1:3(-7,-7,5,-9)

 

O 7. místo

Jandus – Krajíčková 3:2(-10,6,-3,7,9)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Obrhel – Kreuzer 3:0(6,9,10), Humpl – Vaca 3:0 w.o.

 

Finále - o 9. místo

Obrhel – Humpl 3:1(1,-8,4,3)

 

O 11. místo

Kreuzer – Vaca 3:0 w.o.

 

O 13. až 15. místo

 

Semifinále

Barták – Martinek 3:1(7,5,-8,8), Moláčerk – Šťastný 3:0(6,5,7)

 

Finále - o 13. místo

Barták – Moláček 1:3(9,-6,-9,-8)

 

O 15. místo

Martinek – Šťastný 3:2(8,-7,-7,11,9)

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu TOP 16

1. Mytaáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 9. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 10. Vítek Huml – TTC Praha, 11. David Kreuzer – TTC Praha, 12. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 13. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 14. Michal Barták – Slovan Bohnice, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha, 16. Ondřej Šťatsný – TJ Neratovice

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 12.100, 2. Tomáš Garček – TTC Klánovice 9.200, 3. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 8.900, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 7.750, 5. Jan Slavíček – Slavoj Praha 7.600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 7.500, 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 5.800, 8. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.800, 9. Martin Jandus – TTC Klánovice 4.100, 10. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.600, 11. David Kreuzer – TTC Praha 3.550, 12. Michal Makara – STC Slaný 3.300, 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 2.800, 14. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 2.600, 15. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 2.500, 16. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 17. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 18. - 19. Václav Melichar – Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod oba 1.700, 20. - 22. Adam Brodský – Sparta Praha, Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Krojdl – TJ Neratovice všichni 1.600, 23. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 24. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 25. Matěj Špička 1.301, 26. Kláta Valentová – TJ Český Brod 1.300, 27. Filip Bednář – Sparta Praha 1.200, 28. Jan Mecera – TJ Neratovice 1.101, 29. Jakub Makara – STC Slaný 1.000, 30. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 950, 31. Vítek Humpl – TTC Praha 900

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.700, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 7.800, 6. - 7. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 8. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.801, 9. - 10. David Kreuzer – TTC Praha a Matěj Špička oba 3.600, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 12. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1.900, 14. - 15. Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice oba 1.800, 16. - 23. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. - 25. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1.600, 26. - 27. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1.500, 28. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1

 

Konečné pořadí dvouhry staršího žactva TOP 16

1. Mytaáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 9. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 10. Michal Barták – Slovan Bohnice, 11. Lukáš Martinek – TTC Praha, 12. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice

 

Konečné pořadí dvouher staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 12.100, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.400, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 9.200, 4. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 8.200, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 8.000, 6. Jan Slavíček – Slavoj Praha 7.600, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 4.900, 8. Martin Jandus – TTC Klánovice 4.200, 9. Dominik Kubíček – Kotlářka 3.600, 10. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 3.500, 11. Michal Makara – STC Slaný 3.300, 12. Jan Mecera – TJ Neratovice 2.900, 13. Matyáš Kotrbáček – Sokol Líbeznice 2.500, 14. Lukáš Martinek – TC Praha 2.250, 15. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2.000, 16. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1.800, 17. - 19. Adam Brodský a Václav Melichar – oba Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod všichni 1.700, 20. Jan Krojdl – TJ Neratovice 1.600, 21. Petr Skala – Slovan Bohnice 1.500, 22. Petr Hádek – TJ Neratovice 1.400, 23. Matěj Špička 1.301, 24. Kláta Valentová – TJ Český Brod 1.300, 25. Jakub Makara – STC Slaný 1.100, 26. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.000

 

Konečné pořadí čtyřher staršího žactva VC CST Ďáblice

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 10.000, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 9.900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 8.900, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5.500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 5.400, 8. Matěj Špička 3.600, 9. Adam Brodský – Sparta Praha 2.000, 10. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha, Dominik Kubíček – Kotlářka a Petr Skala – Slovan Bohnice všichni 1.900, 14. - 17. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, Martin Jandus – TTC Klánovice, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.800, 18. - 23. Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice, Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod, Michal Makara a Jakub Makara oba STC Slaný všichni 1.700, 24. Martin Prokeš – Slovan Bohnice 1.600

 

Boje byly velmi vyrovnané, v několiak případech se stalo, že se hráči, kteří spolu hráli ve skupině posléze znovu potkali v pavouku a zde hráli s obráceným výsledkem. Jediným hráčem, který odehrál celý zápas bez porážky byl vítěz Matyáš Kotrbáček, který ale v třech zápasech musel bojovat v pěti setech a celkem ztratil v devíti utkáních deset setů.

 

Velká cena CST Ďáblice bude pokračovat 9. 6. 2018 kategorií mladšího žactva a zakončí ji 23. 6. 2018 kategorie nejmladšího žactva. Do obou těchto kategorií nyní probíhá potvrzování nominací – přihlašování.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.10.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř