Petr Barcal - realitní makléř





Amálie Bendová vítězstvím v TOP 16 vyhrála celý 4. ročník dvouhry VC CST Ďáblice

Fuček Miloslav

2018-06-09

Reportáže

Přečteno: 69

Komentářů: 0


Amálie Bendová dnes vybojovala vítězství ve finálovém turnaji TOP 16 maldšího žactva, čímž se stala celkovou vítězkou Velké ceny CST Ďáblice dvouher mladšího žactva. Martinovi Jandusovi 3. místo v turnaji nestačilo a skončil o sto bodů druhý.


Z šestnáci hráčů se sešlo patnáct. Po třech kolech ještě odpadl Jan Slavíček pro úraz nohy a tak se turnaj dohrál ve čtrnácti.

 

Skupina A

Jandus – Martinek 3:0(9,7,9), Kozák – Slavíček 0:3(-9,-4,-1), Juppa – Kasner 1:3(5,-5,-8,-13), Makara – Žitník 3:1(3,3,-11,8),

Martinek – Žitník 0:3(-6,-6,-11), Kasner – Makara 3:0(4,7,11), Slavíček – Juppa 1:3(-5,9,-6,-7), Jandus – Kozák 3:0(5,3,7),

Kozák – Martinek 0:3(-5,-9,-4), Juppa – Jandus 1:3(-3,-7,10,-7), Makara – Slavíček 3:0(6,7,9), Žitník – Kasner 0:3(-5,-7,-3),

Martinek – Kasner 0:3(-6,-6,-9), Jandus – Makara 3:1(-9,6,5,4), Kozák – Juppa 1:3(6,-8,-6,-5),

Juppa – Martinek 3:1(7,9,-11,7), Makara – Kozák 3:0(3,4,9), Žitník – Jandus 0:3(-6,-9,-9),

Jandus – Kasner 2:3(-3,44,8,-9,-9), Kozák – Žitník 0:3(-3,-7,-3), Juppa – Makara 3:0(9,6,7),

Makara – Martinek 3:0(8,4,8), Žitník – Juppa 3:0(5,8,8), Kasner – Kozák 3:0(7,4,4)

Slavíček po poranění nohy z turnaje po tžezím zápasu odstoupil a protože neodehrál nadpoloviční počet zápasů ve skupině, byly výsledky jeho zápasů anulovány.

 

Pořadí skupiny A:

1. Vít Kasner – STC Slaný 12, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice 11, 3. Samuel Žitník – TJ Neratovice 9 (4:3), 4. Jáchym Juppa 9 (3:3), 5. Jakub Makara – STC Slaný 9 (3:4), 6. Lukáš Martinek – TTC Praha 7, 7. Martin Kozák – TJ Střížkov 6

 

Skupina B

Šimek – Lhotka 0:3(-5,-6,-3), Bezděk – Makarová 3:0(3,5,9), Lindr – Elicer 0:3(-11,-6,-7),

Makarová – Lindr 3:1(-9,7,8,9), Lhotka – Bezděk 3:0(10,8,10), Bendová – Šimek 3:0(9,7,7),

Bezděk – Bendová 0:3(-3,-7,-9), Lindr – Lhotka 0:3(-2,-5,-6), Elicer – Makarová 3:1(-9,8,9,2),

Lhotka – Elicer 3:1(8,5,-9,6), Bendová – Lindr 3:0(2,7,5), Šimek – Bezděk 3:0(8,7,7),

Lindr - Šimek 0:3(-6,-2,-2), Elicer – Bendová 0:3(-6,-6,-10), Makarová – Lhotka 0:3(-3,-10,-9),

Bendová – Makarová 3:1(2,5,-8,2), Šimek – Elicer 3:0(6,7,5), Bezděk – Lindr 3:0(5,11,9),

Elicer – Bezděk 0:3(-8,-9,-4), Makarová – Šimek 1:3(5,-5,-10,-8), Lhotka – Bendová 1:3(14,-9,-4,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Amálie Bendová – Sokol Nusle 12, 2. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 11, 3. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 10, 4. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 9, 5. Lukáš Elicer – STC Slaný 8, 6. Tereza Makarová – STC Slaný 7, 7. Filip Lindr – TJ Neratovice 6

 

O 1. až 4. místo

 

Semifinále

Kasner – Lhotka 3:2(3,-7,-10,13,11), Jandus – Bendová 2:3(-6,9,6,-6,-7)

 

Finále

Kasner – Bendová 1:3(-1,-7,7,-9)

 

O 3. místo

Lhotka – Jandus 1:3(-4,-10,6,-7)

 

O 5. až 8. místo

 

Semifinále

Žitník – Bezděk 2:3(-8,-5,4,10,-6), Juppa – Šimek 3:2(-8,7,-9,6,3)

 

 

Finále -o 5. místo

Bezděk – Juppa 3:1(-9,9,8,5)

 

O 7. místo

Žitník – Šimek 1:3(-3,4,-8,-7)

 

O 9. až 12. místo

 

Semifinále

Makara – Makarová 2:3(11,-8,7,-7,-11), Martinek – Elicer 3:0(5,9,9)

 

Finále - o 9. místo

Makarová – Martinek 1:3(-6,-11,9,-10)

 

O 11. místo

Makara – Elicer 2:3(-10,-9,9,7,-10)

 

O 13. až 14. místo

 

Finále - o 13. místo

Kozák – Lindr 0:3(-8,-5,-6)

 

Konečné pořadí dvouhry dorostu TOP 16

1. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 2. Vít Kasner – STC Slaný, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 5. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 6. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice, 7. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice, 8. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 9. Lukáš Martinek – TTC Praha, 10. Tereza Makarová – STC Slaný, 11. Lukáš Elicer – STC Slaný, 12. Jakub Makara – STC Slaný, 13. Filip Lindr – TJ Neratovice, 14. Martin Kozák – TJ Střížkov

 

Konečné pořadí dvouhry VC CST Ďáblice

1. Amálie Bendová – Sokol Nusle 11.500, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice 11.400, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 10.300, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov 7.700, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 6.000, 6. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 5.900, 7. Filip Čábela – TTC Praha 4.101, 8. Vít Kasner – STC Slaný 4.000, 9. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 3.900, 10. Samuel Žitník – TJ Neratovice 3.800, 11. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.600, 12. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3.500, 13. Linda Kotlářová – Sokol Český Brod 3.200, 14. Jiří Plos – TTC Praha 2.800, 15. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 2.700, 16. Lukáš Elicer – STC Slaný 2.150, 17. - 18. Jakub Makara a Teraze Makarová – oba STC Slaný oba 2.000, 19. Filip Lindr – TJ Neratovice 1.750, 20. Klára Valentová – TJ Český Brod 1.700, 21. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech 1.600, 22. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1.500, 23. Lukáš Martinek – TTC Praha 1.000, 24. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 950, 25. - 26. Pavel Beneš – TJ Neratovice a Samuel Floyd Curtys – STC Slaný oba 900, 27. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Konečné pořadí čtyřher VC CST Ďáblice

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 9.700, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov 8.900, 3. Amálie Bendová – Sokol Nusle 7.700, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 7.400, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5.700, 6. Filip Čábela – TTC Praha 5.201, 7. - 8. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. a Linda Kolářová – Sokol Český Brod oba 4.000, 9. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3.900, 10. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.800, 11. Petr Havel – Sokol Černošice 3.700, 12. Jiří Plos – TTC Praha 3.500, 13. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov 3.401, 14. Samuel Žitník – TJ Neratovice 3.400, 15. - 16. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Klára Valentová – TJ Český Brod oba 1.900, 17. - 18. Vít Kasner a Lukáš Elicer – oba STC Slaný oba 1.800, 19. - 20. Ondřej Šimek a Viktor Vlasák – oba Slovan Bohnice oba 1.700, 21. - 23. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1.600, 24. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1.500, 25. - 26. Jakub Makara a Tereza Makarová oba STC Slaný oba 1

 

Letošní 4. ročník Velké ceny CST Ďáblice bude zakončen za dva týdny 23. 6. 2018 finálovým turnajem TOP 16 kategorie nejmladšího žactva po němž se rozdají poslední tři poháry za dvouhry.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
15.08.2018





Nastavit tuto stránku jako domovskou