Vítězství si odnesli Elicer, Makara a Košacký

Fuček Miloslav

2019-01-28

Reportáže

Přečteno: 105

Komentářů: 0


V sobotu proběhl v Centru stolního tenisu Ďáblice Zimní turnaj, který byl už 4. turnajem ze série VC CST Ďáblice. Tentokrát se sešlo 39 hráčů, z toho dopoledne v nejmladším žactvu deset a sedmnáct v dorostu a starším žactvu a odpoledne v mladším žactvu deset.


V nejmladší kategorii se sešlo dvanáct hráčů a hrálo se ve dvou skupinách.

 

Nejmladší žactvo

 

Skupina A

Elicer – Štindl 3:0(2,4,1), Toužimská R. - Šťastný 3:2(8,-7,-8,7,8), Šubert – Kos 3:0(5,4,4), Štindl – Kos 3:0(5,9,9), Šťastný – Šubert 0:3(6,5,5), Elicer – Toužimská R. 3:2(-6,7,4,-9,2), Toužimská R. - Štindl 3:0'2,3,1), Šebert – Elicer 0:3(-0,-7,-2), Kos – Šťastný 0:3(-4,-3,-2), Štindl – Šťastný 0:3(-4,-3,-4), Elicer – Kos 3:0(1,2,1), Toužimská R. - Šubert 3:0(8,9,6), Šubert – Štindl 3:0(3,3,6), Kos – Toužimská R. 0:3(-5,-0,-4), Šťastný – Elicer 0:3(-4,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Rozálie Toužimská – TSM Kladno, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha, 5. Ondřej Štindl – TTC Praha, 6. Norbert Kos – SK Vršovice

 

Skupina B

Martinek – Voráčková 3:0(9,4,6), Toužimská L. - Makarová 0:3(-4,-7,-2), Vajlík – Mařík 0:3(-3,-7,-5), Voráčová – Mařík 3:1(7,-6,8,4), Makarová – Vajlík 3:0(3,6,1), Martinek – Toužimská L. 3:0(5,5,3), Toužimská L. - Voráčová 0:3(-10,-3,-4), Vajlík – Martinek 0:3(-2,-5,-9), Mařík – Makarová 0:3(-4,-5,-7), Voráčová – Makarová 1:3(4,-7,-6,-5), Martinek – Mařík 3:0(4,5,4), Toužimská L. - Vajlík 3:0(11,3,2), Vajlík – Voráčová 0:3(-1,-3,-1), Mařík – Toužimská L. 3:0(8,10,2), Makarová – Martinek 1:3(10,-10,-7,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Martinek – TTC Praha, 2. Tereza Makarová – STC Slaný, 3. Anna Voráčová – STP Kladno, 4. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 5. Leontýna Toužimská – TSM Kladno, 6. Tomáš Vajlík – SK Vršovice

 

Čtvrtfinále

Elicer – bye, Makarová – Šťastný 1:3(9,-5,-7,-8), Toužimská R. – Voráčová 3:0(4,10,8), Martinek - bye

 

Semifinále

Elicer – Šťastný 3:0(5,8,6), Toužimská R. - Martinek 1:3(-15,9,-7,-6)

 

Finále

Elicer – Martinek 3:0(6,7,7)

 

O 3. místo

Šťastný – Toužimská R. 3:2(11,-5,5,-7,7)

 

O 5. místo

Makarová – Voráčová 3:0(5,9,0)

 

O 7. až 12. místo

Šebert – bye, Kos – Toužimská L. 0:3(-7,-4,-5)), Štindl – Vajlík 3:2(6,-6,5,-4,7), Mařík – bye

 

O 7. až 10. místo

Šubert – Toužimská L. 3:1(7,8,-11,9), Štindl – Mařík 0:3(-5,-8,-9)

 

O 7. místo

Šubert – Mařík 3:1(8,3,-4,4)

 

O 9. místo

Toužimská L. - Štindl 3:1(8,10,-8,5)

 

O 11. místo

Kos – Vajlík 3:0(9,6,6)

 

Pořadí dvouhry

1. Lukáš Elicer – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 4. Rozálie Toužimská – TSM Kladno, 5. Tereza Makarová – STC Slaný, 6. Anna Voráčová – TSM Kladno, 7. Tomáš Šubert – TTC Praha, 8. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 9. Leontýna Toužimská - TSM kladno, 10. Ondřej Štindl – TTC Praha, 11. Norbert Kos – SK Vršovice, 12. Tomáš Vajlík – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Makarová, Elicer – bye, Kos, Vajlík – Toužimská, Toužimská 0:2(-2,-1), Martinek, Štindl – Mařík, Voráčová 1:2(7,-4,-3), Šubert, Šťastný – bye

 

Semifinále

Makarová, Elicer – Toužimská, Toužimská 0:2(-2,-1), Mařík, Voráčová – Šubert, Šťastný 2:0(7,10)

 

Finále

Makarová, Elicer – Mařík, Voráčová 2:0(3,1)

 

O 3. místo

Šubert, Šťastný – Toužimská, Toužimská 2:0(6,6)

 

O 5. místo

Kos, Vajlík – Martinek, Štindl 0:2(-1,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tereza Makarová a Lukáš Elicer (oba STC Slaný), 2. Filip Mařík (TJ Sokol Stodůlky) a Anna Voráčová (TSM Kladno), 3. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Tomáš Šubert (TTC Praha), 4. Rozálie Toužimská a Leontýna Toužimská (obě TSM Kladno), 5. Lukáš Martinek a Ondřej Štindl (oba TTC Praha), 6. Norbert Kos a Tomáš Vajlík (oba SK Vršovice)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 4. turnaji

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 6.800, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný 5.800, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 5.400, 4. - 5. Tomáš Šubert – TTC Praha a Tereza Makarová – STC Slaný oba 5.100, 6.Rozálie Toužimská – TSM Kladno 4.600, 7. Vít Kasner – STC Slaný 4000, 8 Ondřej Štindl – TTC Praha 3.300, 9. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.200, 10. Leontýna Toužimská – TSM Kladno 3.000, 11. - 13. Adam Eliáš – TTC Praha, Vojtěch Horčák – TTC Klánovice a Anna Voráčová – TSM Kladno všichni 2.600, 14. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 1.800, 15. - 16. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice a Adéla Nosková – Sparta Praha oba 1.600, 17. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky 1.300, 18. - 19. Tobiáš Blecher – TJ Neratovice a Norbert Kos – SK Vršovice oba 1.000, 20. Tomáš Vajlík – SK Vršovice 900

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 4. turnaji

1. Tomáš Šubert – TTC Praha 7.200, 2. Lukáš Elicer – STC Slaný 6.000, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 5.400, 4. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 5.400, 5. Tereza Makarová – STC Slaný 5.200, 6. - 7. Rozálie Toužimská a Leontýna Toužimská – obě TSM Kladno obě 4.900, 8. Vít Kasner – STC Slaný 4.000, 9. Adam Eliáš – TTC Praha 3.800, 10. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha 3.600, 11. Ondřej Štindl – TTC Praha 3.500, 12. Anna Voráčová – TSM Kladno 3.4000, 13. - 14. Vojtěch Horčák a Zdeněk Horčák – oba TTC Klánovice oba 3.100, 15. Eva Havlíčková – Slavoj Praha 2.000, 16. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky 1.900, 17. Adéla Nosková – Sparta Praha 1.800, 18. Tobiáš Blechar – TJ Neratovice 1.600, 19. - 20 Norbert Kos a Tomáš Vajlík oba SK Vršovice oba 1.500

 

Starší žactvo a dorost se hrálo v jedné kategorii. Celkem 17 hráčů zahájilo turnaj dvouher ve čtyřech skupinách.

 

Dorost

 

Skupina A

Vajda – Lhotka 0:3(-4,-6,-3), Lindr – Zahálka 3:0(9,2,58), Lhotka – Lindr 3:0(5,9,4), Kubíček – Vajda 3:0(1,1,1), Lindr – Kubíček 0:3(-4,-5,-6), Zahálka – Lhotka 0:3(-6,-9,-4), Kubíček – Zahálka 3:0(7,3,5), Vajda – Lindr 0:3(-7,-9,-2), Zahálka – Vajda 3:0(5,6,8), Lhotja – Kubíček 0:3(-3,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Kubíček – Kutlářka, 2. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 3. Filip Lindr – TJ Neratovice, 4. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 5. Michal Vajda – TTC Praha

 

Skupina B

Košacký – Míhalachi 3:0(5,10,2), Čábela – Makara J. 0:3(-3,-6,-9), Míhalachi – Makara J. 1:3(-3,-6,7,-7), Košacký – Čábela 3:0(6,1,5), Čábela – Míhalachi 0:3(-1,-5,-6), Makara J. - Košacký 1:3(-6,-5,9,-7)

 

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Marek – Míhalachi – Kotlářka, 4. Filip Čábela – TTC Praha

 

Skupina C

Plíšek – Budínský 3:0(4,1,4), Žitník – Bláha 2:3(6,10,-3,-15,-7), Budínský – Bláha 0:3(-1,-5,-4), Plíšek – Žitník 3:0(3,2,4), Žitník – Budínský 3:1(-8,8,3,4), Bláha – Plíšek 0:3(-10,-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Plíšek – ST Benešov, 2. Matěj Bláha – TSM Kladno, 3. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina D

Makara M. - Kahoun 3:0(3,2,6), Hurdálek – Jirásek 3:2(9,-9,9,-9,9), Kahoun – Jirásek 3:0(6,3,11), Makara M. - Hurdálek 3:0(6,5,8), Hurdálek – Kahoun 0:3(-6,-6,-5), Jirásek – Makara M. 0:3(-7,-7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Michal Makara – STC Slaný, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 3. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 4. Pavel Jirásek - Kotlářka

 

Čtvrtfinále

Kubíček – Bláha 3:0(9,3,5), Makara J. - Makara M. 3:2(-6,9,-8,5,7), Plíšek – Lhotka 3:1(9,4,-8,4), Kahoun – Košacký 1:3(-8,10,-6,-5)

 

Semifinále

Kubíček – Makara J. 2:3(7,4,-8,-3,-8), Plíšek – Košacký 0:3(-7,-6,-7)

 

Finále

Makara – Košacký 2:3(-5,-1,9,9,-8)

 

O 3. místo

Kubíček – Plíšek 3:0(3,4,4)

 

O 5. až 8. místo

Bláha – Makara M. 2:3(9,-8,7,-7,-12), Lhotka – Kahoun 3:2(5,-9,-8,8,8)

 

O 5. místo

Makara M. - Lhotka 3:0(7,7,8)

 

O 7. místo

Bláha – Kahoun 3:1(-9,5,6,7)

 

O 9. až 17. místo – předkolo

Vajda – Čábela 1:3(-5,6,-12,-5)

 

O 9. až 16. místo

Lindr – Budínský 3:0(8,8,7), Čábela – Hurdálek 0:3(-4,-5,-13), Žitník – Zahálka 3:0(10,9,4), Jirásek – Míhalachi 0:3(-5,-4,-5)

 

 

O 9. až 12. místo

Lindr – Hurdálek 0:3(-8,-2,-10), Žitník – Míhalachi 0:3(-5,-3,-4)

 

O 9. místo

Hurdálek – Míhalachi 0:3(-6,-6,-6)

 

O 11. místo

Lindr – Žitník 3:1(-6,9,7,9)

 

O 13. až 16. místo

Budínský – Čábela 2:3(7,9,-11,-8,-8), Zahálka – Jirásek 1:3(-10,-10,5,-8)

 

O 13. místo

Čábela – Jirásek 2:3(10,-3,-9,9,-7)

 

O 15. místo

Budínský – Zahálka 1:3(-15,9,-6,-8)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Dominik Kubíček – Kotlářka, 4. Jan Plíšek – ST Benešov, 5. Michal Makara – STC Slaný, 6. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 7. Matěj Bláha – TSM Kladno, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 9. Marek Míhalachi – Kotlářka, 10. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice, 12. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 13. Pavel Jirásek – Kotlářka, 14. Michal Čábela – TTC Praha, 15. Lukáš Budínský – TTC Praha, 16. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 17. Michal Vajda – TTC Praha

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Jakub Makara – STC Slaný, 3. Dominik Kubíček – Kotlářka, 4. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 5. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 6. Marek Míhalachi – Kotlářka, 7. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice, 8. Filip Lindr – TJ Neratovice, 9. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 10. Pavel Jirásek – Kotlářka, 11. Filip Čábela – TTC Praha, 12. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice, 13. Lukáš Budínský – TTC Praha, 14. Michal Vajda – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Míhalachi, Košacký – Kahoun, Jirásek 2:0(7,5), Hurdálek, Lindr – Plíšek, Zahálka 0:2(-6,-10), Bláha, Kubíček – Čábela, Vajda 2:0(3,2), Lhotka, Budínský – Makara M., Makara J. 1:2(8,-2,-7)

 

Semifinále

Míhalachi, Košacký – Plíšek, Zahálka 2:0(8,3), Bláha, Kubíček – Makara M., Makara J. 1:2(8,-7,-9)

 

Finále

Míhalachi, Košacký – Makara M., Makara J. 0:2(-9,-5)

 

O 3. místo

Plíšek, Zahálka – Bláha, Kubíček 0:2(-6,-8)

 

O 5. až 8.místo

Kahoun, Jirásek – Hurdálek, Lindr 2:0(0,7), Čábela, Vajda – Lhotja, Budínský 0:2(-6,-2)

 

O 5. místo

Kahoun, Jirásek – Lhotka, Budínský 2:1(11,-10,6)

 

O 7. místo

Hurdálek, Lindr – Čábela, Vajda 1:2(6,-5,-2)

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Michal Makara a Jakub Makara (STC Slaný),2. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Marek Míhalachi Kotlářka), 3. Dominik Kubíček (Kotlářka) a Matěj Bláha (TSM Kladno), 4. Jan Plíšek (ST Benešov) a Tobiáš Zahálka (SK Vršovice), 5. Pavel Jirásek (Kotlářka) a Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem), 6. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Lukáš Budínský (TTC Praha), 7. Filip Čábela a Michal Vajda (oba TTC Praha), 8. Pavel Hurdálek a Filip Lindr (oba TJ Neratovice)

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Marek Míhalachi Kotlářka), 2. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Pavel Jirásek (Kotlářka), 3. Ondřej Lhotka (TTC Klánovice) a Lukáš Budínský (TTC Praha), 4. Filip Čábela a Michal Vajda (oba TTC Praha), 5. Pavel Hurdálek a Filip Lindr (oba TJ Neratovice)

 

Pořadí dvouhry dorostu VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.700, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.400, 3. Jan Plíšek – ST Benešov 7.000, 4. Michal Makara – STC Slaný 6.700, 5. Marek Míhalachi – Kotlářka 5.300, 6. Jakub Makara – STC Slaný 4.900, 7. Matěj Bláha – TSM Kladno 4.200, 8. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 3.000, 9. - 10. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Ondřej Lhotka -TTC Klánovice oba 2.900, 11. David Kreuzer – TTC Praha 2.000, 12. Jan Kebrle – Dynamo Nelahozeves 1.900, 13. - 14. Filip Lindr a Pavel Jirásek – Kotlářka oba 1.800, 15. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty 1.700, 16. Filip Čábela – TTC Praha 1.680, 17. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.650, 18. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 1.600, 19. Michal Vjda – TTC Praha 1.440, 20. Filip Kuboš – Kotlářka 1.400, 21. - 22. Michal Barták a Adam Obrhel – oba Slovan Bohnice oba 1.300, 23. - 24. Dominik Pešl – TJ Sokol Všetaty a Pavel Hurdálek – TJ Neratovice oba 1.100, 25. - 27. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty, Julie Vaněčková – Stadion Žižkov a Samuel Žitník – TJ Neratovice všichni 900, 28. - 29. Adam Vítek – TJ Neratovice a Pavel Plíšek – ST Benešov oba 800, 30. - 31. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný a Kristián Hus oba 700, 32. Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 600, 33. Lukáš Budínský – TTC Praha 501, 34. Hana Rektorysová – Sparta Praha 500, 35. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty 470, 36. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 420, 37. - 38. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves oba 400, 39. Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 220, 40. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 160, 41. - 42. Mark Halych a Tomáš Máca oba 1

 

Pořadí dvouhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.800, 2. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.700, 3. Marek Míhalachi – Kotlářka 7.400, 5. Jakub Makara – STC Slaný 5.500, 6. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 4.000, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.400, 8. Filip Lindr – TJ Neratovice 2.800, 9. Jan Kroidlo – TJ Neratovice 2.600, 10. Filip Čábela – TTC Praha 2.500, 11. - 13. Tomáš Jablončík – TJ Sokol Všetaty, Pavel Beneš – TJ Neratovice a Pavel Jirásek – Kotlářka všichni 2.400, 14. Michal Vajda – TTC Praha 2.300, 15. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1.700, 16. Adam Vítek – TJ Neratovice 1.600, 17. - 18. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty a Lukáš Budínský – TTC Praha oba 1.500, 19. - 20. Václav Kopecký – TJ Sokol Všetaty a Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.400, 21. - 22. Floyd Samuel Curtis – STC Slaný a Julie Vaněčková – Stadion Žižkov 1.300, 23. - 24. Pavel Plíšek – ST Benešov a Samuel Žitník – TJ Neratovice 1.200, 25. Hana Rektorysová – Sparta Praha 1.100, 26. - 27. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty a Kristián Hus oba 1.000, 28. - 29. Jindřich Kebrle – Dynamo Nelahozeves a Tobiáš Zahálka – SK Vršovice 900, 30. Lukáš Máca 700, 31. Marek Přibyl – TJ Neratovice 600, 32. Matyáš Solčáni – TSM Kladno 350, 33. Mark Halych 1

 

Pořadí čtyřhry dorostu VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Michal Makara (STC Slaný) 7.700, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice 7.600, 3. Jan Plíšek (ST Benešov) 7.300, 4. Dominik Kubíček – Kotlářka 7.100, 5. Marek Mihalachi – Kotlářka 6.900, 6. Jakub Makara – STC Slaný 5.800, 7. Matěj Bláha (TSM Kladno) 5.200, 8. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) 4.700, 9. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3.400, 10. Pavel Jirásek – Kotlářka 3.200, 11. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 3.000, 12. - 13. Jan Kroidlo – TJ Neratovice a Michal Vajda – TTC Praha oba 2.900, 14. Adam Vítek – TJ Neratovice 2.700, 15. Filip Lindr – TJ Neratovice 2.600, 16. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 17. - 18. Jan Kebrle a Jindřich Kebrle (oba Dynamo Nelahozeves) 1.800, 19. - 20. Michal Barták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice) oba 1.701, 21. - 24. Adam Obrhel (Slovan Bohnice), Dominik Pešl, Tomáš Jablončík (oba TJ Sokol Všetaty) a Tobiáš Zahálka (SK Vršovice) všichni 1.700, 25. Filip Kuboš (Kotlářka) 1.600, 26. - 28. Pavel Beneš (TJ Neratovice), Kristián Hus a Lukáš Budínský (TTC Praha) všichni 1.500, 29. - 31. David Kreuzer (TTC Praha), Matyáš Solčáni (TSM Kladno) a Filip Čábela (TTC Praha) všichni 1.400, 32. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.300, 33. - 34. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová (oba TJ Sokol Všetaty) obě 1

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva VC CST Ďáblice po 4. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 8.000, 2. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 5.700, 3. - 4. Jan Slavíček – Slavoj Praha a Pavel Jirásek – Kotlářka oba 3.800, 5. - 6. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice a Dominik Kubíček – Kotlářka oba 3.700, 7. - 8. Jan Kroidlo – TJ Neratovice a Michal Vajda – TTC Praha oba 3.500, 9. - 10. Filip Lindr a Adam Vítek – oba TJ Neratovice oba 3.300, 11. - 12. Adam Obrhel – Slovan Bohnice a Marek Míchalachi – Kotlářka oba 2.000, 13. Pavel Beneš – TJ Neratovice 1.900, 14. - 17. Tomáš Jablončík a Václav Kopecký – oba TJ Neratovice, Kristián Hus, Lukáš Budinský – TTC Praha všichni 1.800, 18. Filip Čábela – TTC Praha 1.700, 19. Pavel Hurdálek – TJ Neratovice 1.600, 20. - 21. Lucie Bartoníčková a Adéla Kůsová – obě TJ Sokol Všetaty obě 1

 

V odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo pouze deset hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách. Čtyřhra se zde hrála systémem každý s každým.

 

Skupina A

Chvátal – Valentová 0:3(-1,-8,-1), Le – Kabát 1:3(-5,-5,9,-10), Valentová – Le 3:0(3,5,5), Makara – Chvátal 3:0(2,3,7), Le – Makara 0:3(-1,-2,-3), Kabát – Valentová 0:3(-3,-3,-7), Makara – Kabát 3:0(2,6,5), Chvátal – Le 3:0(10,6,13), Kabát – Chvátal 0:3(-8,-10,-4), Valentová – Makara 1:3(8,-4,-8,-15)

 

Pořadí skupiny A

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 3. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 4. Adam Kabát – SK Vršovice, 5. Vieth An Le – SK Vršovice

 

Skupina B

Curtis – Kahoun 0:3(-10,-9,-5), Jirásek – Hořínek 3:0(1,8,4), Kahoun – Jirásek 2:3(-6,6,-17,2,-9), Kolářová – Curtis3:1(8,-10,6,9), Jirásek – Kolářová 0:3(-7,-3,-8), Hořínek – Kahoun 0:3(-3,-3,-2), Kolářová – Hořínek 3:0(3,1,3), Curtis – Jirásek 1:3(-4,-9,8,-10), Hořínek – Curtis 0:3(-11,-9,-5), Kahoun – Kolářová 0:3(-7,-8,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Klára Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 2. Pavel Jirásek – Kotlářka, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 4. Floyd Samuel Curtis – STC Slaný, 5. Van Long Hořínek – SK Vršovice

 

Čtvrtfinále

Makara – bye, Jirásek – Cgvátal 3:0(10,7,5), Valentová – Kahoun 3:0(7,6,9), Kolářová - bye

 

Semifinále

Makara –Jirásek 3:0(10,7,5), Valentová – Kolářová 0:3(-4,-8,-5)

 

Finále

Makara – Kolářová 3:0(10,5,10)

 

O 3. místo

Jirásek – Valentová 0:3(-1,-7,-10)

 

O 5. místo

Chvátal – Kahoun 3:1(8,9,-8,7)

 

O 7. až 12. místo

Kabát – Hořínek 3:1(8,8,-13,13), Le – Curtis 2:3(7,-9,8,-5,-13)

 

O 7. místo

Kabát – Curtis 0:3(-4,-3,-7)

 

O 9. místo

Hořínek – Le 3:1(-3,9,-10,-7)

 

Pořadí dvouhry

1. Jakub Makara – STC Slaný, 2. Linda Kolářová – TJ Sokol Český Brod, 3. Klára Valentová – TJ Sokol Český Brod, 4. Pavel Jirásek – Kotlářka, 5. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 6. Josef Kalhoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem, 7. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 8. Adam Kabát – SK Vršovice, 9. Van Long Hořínek – SK Vršovice, 10. Vieth An Le – SK Vršovice

 

Čtyřhra

 

Kolářová, Valentová – Hořínek, Chvátal 2:0(5,3), Makara, Curtis – Kabít, Le 2:0(3,3), Hořínek, Chvátal – Makara, Curtis 0:2(-3,-4).Kahoun, Jirásek – Kolářová, Valentová 0:2(-12,-5), Makara, Curtis – Kahoun, Jirásek 1:2(-11,9,10), Kabát, Le – Hořínek, Chvátal 1:2(-9,9,-6), Kahoun, Jirásek – Kabát, Le 2:0(7,7), Kolářová, Valentová – Makara, Curtis 1:2(9,-10,-9), Kabát, Le – Kolářová, Valentová 0:2(-3,-4), Hořínek, Chvátal – Kahoun, Jirásek 0:2(-7,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Makara a Samuel Floyd Curtis (oba STC Slaný), 2. Klára Valentová a Linda Kolářová (obě TJ Sokol Český Brod), 3. Josef Kahoun (Sokol Louňovice p. Blaníkem) a Pavel Jirásek (Kotlářka), 4. Van Long Hořínek (SK Vršovice) a Hubert Chvátal (Slovan Bohnice), 5. Adam Kabát a Vieth Anh Le (oba SK Vršovice)

 

Pořadí VC CST Ďáblice dvouher po 4. turnaji

1. - 2. Klára Valentová a Linda Kolářová – obě TJ Sokol Český Brod obě 7.000, 3. Jakub Makara – STC Slaný 5.900, 4. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 5.200, 5. Tomáš Jablončík - TJ Sokol Všetaty 5.000, 6. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 4.600, 7. Adéla Kůsová – TJ Sokol Všetaty 3.800, 8.Marek Přibyl – TJ Sokol Všetaty 3.700, 9. Vít Kasner – STC Slaný 3.600, 10. Lukáš Elicer – STC Slaný 3.300, 11. Lucie Bartoníčková – TJ Sokol Všetaty 3.200, 12. Tereza Makarová – STC Slaný 2.600, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 2.000, 14. Pavel Jirásek – Kotlářka -1.700, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1.601, 16. Adam Kabát – SK Vršovice 1.300, 17. - 18.

Martin Bradáček – TTC Praha a Van Long Hořínek – SK Vršovice oba 1.200, 19. - 20. Alexandr Průcha – TTC Praha a Vieth Anh Le – SK Vršovice oba 1.100, 21. Lukáš Kunhel – TTC Klánovice 700, 22. Michaela Krutilková – TTC Praha 500, 23. Vilém Chmelík – TTC Praha 1

 

Pořadí VC CST Ďáblice čtyřher po 4. turnaji

1. - 2. Linda Kolářová a Klára Valentová – obě TJ Sokol Český Brod obě 7.200, 3. Josef Kahoun – Sokol Louňovice p. Blaníkem 7.100, 4. Jakub Makara – STC Slaný 5.700, 5. - 6. Marek Přibyl a Adéla Kůsová – oba TJ Sokol Všetaty oba 5.200, 7. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 5.101, 8. - 9. Tomáš Jablončík a Lucie Bartoníčková – oba TJ Sokol Všetaty oba 4.900, 10. - 11. Lukáš Elicer a Vít Kasner – oba STC Slaný oba 4.000, 10. - 11. Jakub Makara a Tereza Makarová – oba STC Slaný oba 3.700, 12. Tereza Makarová – STC Slaný 3.700, 13. Pavel Plíšek – ST Benešov 1.900, 14. Pavel Jirásek – Kotlářka 1.800, 15. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1.701, 16. - 17. Martin Bradáček – TTC Praha a Van Long Hořínek – SK Vršovice oba 1.700, 18 – 19. Adam Kabát a Vieth Anh Le – oba SK Vršovice oba 1.600, 20. Michaela Krutílková – TTC Praha 1.400, 21.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
16.02.2019





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř