Pozvánka na Grand Prix TTC Praha

Fuček Miloslav

2021-05-29

Pozvánky

Přečteno: 829

Komentářů: 0


Po dlouhé odmlce a anulování 7. ročníku Velké ceny CST Ďáblice vás zveme aspoň na samostatný turnaj, kterým je v sobotu 12. 6. 2021 Grand Prix CST Ďáblice.livno umrli smrtovnicejastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci


Grand Prix CST Ďáblice je samostatný turnaj pořádaný ve všech mládežnických kategoriích. Ty jsou tentokrát s ohledem na epidemiologická opatření pouze rozloženy jinak. V tuto chvíli pro CST Ďáblice platí totiž limit 30 osob (hráči včetně trenérů a doprovodu). Proto na dopoledne dáváme nejpočetnější kategorii staršího žactva a dorostu společně s vyhodnocením samostatného pořadí staršího žactva. Na odpoledne potom dáváme dvě méně početné kategorie, kterými jsou nejmladší a mladší žactvo, které dle okolností budou hrát také společně s vyhodnocením pořadí nejmladšího žactva. Na případná omezení počtu hráčů v jednotlivých kategoriích budeme upozorňovat na základě vývoje přihlášek.

 

Přihlašovat se můžete na http://www.pinecvpraze.cz/kalendar.php, kde je potřeba vyplnit i číslo věkové kategorie, do které hráče přihlašujete. Dále je potřeba zkontrolovat, zda se hráč na seznamu objevil. V případě dotazů kontaktujte vrchního rozhodčího na telefonu 603 451 965.

 

Upozorňujeme na povinnost testování na Covid, které se týká nejenom hráčů, ale všech osob, které v průběhu turnaje v CST Ďáblice zůstanou (trenéři, rodiče apod.). Potvrzení či čestná prohlášení se budou kontrolovat hned po vstupu do CST Ďáblice, kde je možno také po předchozím objednání absolvovat samotest za 70,-- Kč. Těch budeme mít k dispozici cca 10 ks, ale v případě včasného zájmu můžeme testy přiobjednat. Jinak se uznávají čestná prohlášení rodičů o testu ze školy (antigenní test platí 3 dny, PCR test 7 dní), popř. potvrzení ze školy nebo ze zaměstnání (OSVČ může dodat čestné prohlášení o samotestu). Potvrzení může vystavit i oddíl, pokud svým hráčům prováděl samotest. Dále se uznává potvrzení o očkování (nejméně 21 dní od první dávky) a o prodělání nemoci Covid (do 180 dní o prvního PCR pozitivního testu).

osmrtnice


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
29.11.2022

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř