Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Bednář, Svoboda, Kittnar a Feriová

Fuček Miloslav

2021-10-17

Reportáže

Přečteno: 106

Komentářů: 0


V sobotu se konal druhý turnaj 8. ročníku Velké ceny CST Ďáblice, kterým bylo Grand Prix TTC Praha.


V kategorii U11 se sešlo sedm hráčů, kteří hráli ve dvouhrách i čtyřhrách systémem každý s každým.

 

U11

 

Dvouhra

1. Filip Bednář – Kotlářka Praha, 2. Tadeáš Trejbal – Kotlářka Praha, 3. Jan Horák – TSM Kladno, 4. Daniel Soušek – TJ Aero odolená Voda, 5. Jan Kézr – Kotlářka Praha, 6. Lukáš Hejda – TJ Aero Odolená Voda, 7. Kateřina Bubeníčková – TJ Aero Odolená Voda

 

Čtyřhra

1. Jakub Horák a Filip Bednář, 2. Kateřina Bubeníčková a Daniel Soušek, 3. Jan Kézr a Tadeáš Trejbal

 

U13

 

Dvouhra

1. Kristián Svoboda – Kotlářka, 2. Adam Kovařík – TJ Neratovice, 3. Liliana Kulíšková – SKST Teplice, 4. Tomáš Šubert – TTC Praha, 5. Barbora Ševčíková – TTC Praha, 6. Pavel Frydrych – TJ Sokol Všetaty, 7. Mikuláš Nalezený – Kotlářka Praha, 8. Kryštof Beran – Kotlářka, 9. Jakub Horák – TSM Kladno, 10. Zdeněk Horčák – TTC Klánovice, 11. Daniel Soušek – TJ Aero Odolená Voda. 12. Antonín Kézr – Kotlářka Praha, 13. Richard Lonek – TTC Praha, 14. Norbert Kos – KST Vršovice, 15. Veronika Kostlivá – TTC Praha, 16. Ondřej Mikula – KST vršovice, 17. Daniel Martinák – TJ Aero Odolená Voda

 

Čtyřhra

1. Kristián Svoboda a Kryštof Beran, 2. Zdeněk Horčák a Pavel Frydrych, 3. Tomáš Šubert a Richard Lonek, 4. Barbora Ševčíková a Veronika Kostlivá, 5. Jakub Horák a Liliana Kulíšková, 6. Adam Kovařík a Mikuláš Nalezený, 7. Norbert Kos a Ondřej Mikula, 8. Daniel Soušek a Daniel Martinák

 

U15

 

Dvouhra

1. Jan Kittnar – TTC Praha, 2. Matěj Kulíšek – TJ sokol Všetaty, 3. Karel Jedlička – KST Vršovice, 4. František Štich – TJ Sokol Všetaty, 5. Ondřej Judák – TJ Sokol Všetaty, 6. Ondřej Homola – TJ Neratovice, 7. Martin Plešingr – TJ Sokol Všetaty, 8. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 9. Šimon Špaldoň – TJ Neratovice, 10. Jan Kyselka – TTC Praha, 11. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 12. Ondřej Spousta – TJ Neratovice, 13. Richard Najman – TTC Praha, 14. Tereza Vyvialová – TJ Sokol Všetaty, 15. Barbora Jurčeková – TJ Aero Odolená Voda

 

Čtyřhra

1. Matěj Kulíšek a František Štich, 2. Martin Plešingr a Ondřej Judák, 3. Šimon Špaldoň a Ondřej Homola, 4. Richard Najman a Jan Kyselka

 

U19

 

Dvouhra

1. Rozálie Feriová – TJ Sokol Všetaty, 2. Jan Kittnar – TTC Praha, 3. Štěpán Chloupek – TJ Sokol Všetaty, 4. Matěj Kulíšek – TJ Sokol Všetaty, 5. Karel Jedlička – KST vršovice, 6. Filip Čábela – TTC Praha, 7. František Štich – TJ Sokol Všetaty, 8. Soňa Trnková – TJ Sokol Všetaty, 9. Ondřej Judák – TJ Sokol Všetaty, 10. Ondřej Homola – TJ Neratovice, 11. Martin Plešingr – TJ Sokol Všetaty, 12. Theodor Kubek – TJ sokol Všetaty, 13. Šimon Špladoň – TJ Neratovice, 14. Jakub Kavala – TJ Sokol Všetaty, 15. Jan Kyselka – TTC Praha, 16. Vojtěch Horčák – TTC Klánovice, 17. Ondřej Spousta – TJ Neratovice, 18. Richard Najman – TTC Praha, 19. Tereza Vyvialová – TJ sokol Všetaty, 20. Barbora Jurčeková – TJ Aero Odolená Voda, 21. Adam Kabát – KST Vršovice

 

Čtyřhra

1. Rozálie Feriová a Soňa Trnková, 2. Jan Kittnar a Filip Čábela, 3. Matěj Kulíšek a František Štich, 4. Martin Plešingr a Ondřej Judák, 5. Adam Kabát a Karel Jedlička, 6. Šimon Špaldoň a Ondřej Homola, 7. Jakub Kavala a Štěpán Chloupek, 8. Richard Najman a Jan Kyselka, 9. Theodor Kubek a Tereza Vyvialová, 10. Barbora Jurčeková a Lukáš Hejda

 

Podrobné výsledky budou vydávány postuopně a najdete je v sekci výsledky u jednotlivých kategorií turnajů.

Osmrtnicama ba


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
30.11.2021





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř