Pinec v Praze

Turnaje rekreační a okresní úrovně ve všech věkových kategoriích


Naše herna - zde hrajeme

Pořadatel - TTC Praha


Pořadí kategorie Mladší žáci - dvouhra

[1] | [2] | Následující >>>

Poř.

Hráč

Oddíl

T1

T2

T3

T4

T5

T6

T7

T8

TOP

Poč.

Body

Celkem

1

Šubert Tomáš

TTC Praha

0

1700

1900

1800

0

2000

1600

1900

2300

6

13200

13200

2

Ševčíková Barbora

TTC Praha

1400

1600

1600

1100

1300

1700

1400

0

1900

8

10900

10900

3

Gajdošík Jakub

STC Slaný

1500

0

1300

1600

500

0

1900

2000

1700

7

10500

10500

4

Kulíšková Liliana

SKST Teplice

0

1800

2000

1900

0

1900

2000

0

0

5

9600

9600

5

Horčák Zdeněk

TTC Klánovice

1600

1100

0

1400

800

1800

0

1600

1100

7

9400

9400

6

Kostlivá Veronika

TTC Praha

1100

600

1000

1000

0

1200

1200

1700

1500

8

8700

8700

7

Zinke Dominik

STC Slaný

2000

0

0

2000

0

0

0

0

2500

3

6500

6500

7

Bednář Filip

Kotlářka Praha

0

0

0

1700

1600

1600

1800

0

0

4

6700

6700

9

Lonek Richard

TTC Praha

0

800

1500

900

700

1400

0

0

1000

6

6400

6400

10

Bedenk Denis

TJ Čistá

0

0

1800

0

400

0

0

1800

2100

4

6100

6100

11

Grzonka Albert Jan

STC Slaný

0

0

1700

1200

600

0

1700

0

0

4

5200

5200

12

Frydrych Pavel

TJ Sokol Všetaty

1200

1500

0

1300

900

0

0

0

0

4

4900

4900

13

Kolínek Matěj

Sparta Praha

0

0

0

0

0

1100

1100

1400

1300

4

4900

4900

14

Kos Norbert

KST Vršovice

0

700

0

0

0

1300

0

1500

900

4

4400

4400

15

Svoboda Kristián

Kotlářka Praha

0

2000

0

0

2000

0

0

0

0

2

4000

4000

16

Felfel Jakub

Kotlářka Praha

0

0

0

1500

1400

0

0

0

0

2

2900

2900

17

Hanišák Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

1400

0

0

0

0

1300

0

2

2700

2700

18

Beran Kryštof

Kotlářka Praha

0

1300

0

0

1200

0

0

0

0

2

2500

2500

19

Horák Jakub

TSM Kladno

0

1200

1200

0

0

0

0

0

0

2

2400

2400

20

Soušek Daniel

TJ Aero Odolená Voda

1300

1000

0

0

0

0

0

0

0

2

2300

2300

21

Kulíšková Viktorie

SKST Teplice

0

0

800

800

0

700

0

0

0

3

2300

2300

22

Měcháček Adam

KST Vršovice

0

0

0

0

1000

1800

0

0

0

2

2800

2800

23

Jakoubek Jan

TTC Praha

0

0

0

0

0

1

900

1200

0

3

2101

2101

24

Toužimská Leontýna

TSM Kladno

0

0

0

0

1900

0

0

0

0

1

1900

1900

24

Šulek Jakub

TJ Aero Odolená Voda

1900

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1900

1900

24

Kovařík Adam

TJ Neratovice

0

1900

0

0

0

0

0

0

0

1

1900

1900

27

Hanišák Tomáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

900

0

0

0

0

1000

0

2

1900

1900

28

Hronek Matouš

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1800

0

0

0

0

1

1800

1800

28

Kutlák Miloš

Kotlářka Praha

1800

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1800

1800

30

Marek Dominik

KST Vršovice

0

0

0

0

1700

0

0

0

0

1

1700

1700

30

Mařík Filip

TJ Sokol Stodůlky

1700

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1700

1700

32

Olt Oliver

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1500

0

0

0

0

1

1500

1500

32

Rajter Filip

TJ Sokol Dřínov

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1500

32

Sedláčková Veronika

Slovan Bohnice

0

0

0

0

0

1500

0

0

0

1

1500

1500

35

Nalezený Mikuláš

Kotlářka Praha

0

1400

0

0

0

0

0

0

0

1

1400

1400

36

Kos Pavel

KST Vršovice

0

0

0

0

0

600

0

800

0

2

1400

1400

37

Mandat Marek

Sparta Praha

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1300

38

Navrátil Dominik

TTC Praha

0

0

0

700

1

500

0

0

0

3

1201

1201

39

Trejbal Tadeáš

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1100

0

0

0

0

1

1100

1100

39

Vach Petr

TTC Přezletice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1100

39

Martinák Daniel

TJ Aero Odolená Voda

0

1

1100

0

0

0

0

0

0

2

1101

1101

42

Vitásek Lukáš

TJ Neratovice

0

0

0

0

0

1000

0

0

0

1

1000

1000

42

Školka Martin

TJ Neratovice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1000

44

Hejda Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

900

44

Sobol Petr

TTC Klánovice

0

0

0

0

0

900

0

0

0

1

900

900

44

Kézr Antonín

Kotlářka Praha

0

900

0

0

0

0

0

0

0

1

900

900

47

Štangler Adam

TJ Neratovice

0

0

0

0

0

800

0

0

0

1

800

800

48

Valach Martin

TTC Praha

0

0

700

0

0

0

0

0

0

1

700

700

49

Cetkovský Jakub

TTC Praha

0

0

0

600

1

0

0

0

0

2

601

601

50

Bubeníčková Kateřina

TJ Aero Odolená Voda

0

0

600

0

0

0

0

0

0

1

600

600

[1] | [2] | Následující >>>

Zpět



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
03.02.2023





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř