Pinec v Praze

Turnaje rekreační a okresní úrovně ve všech věkových kategoriích


Naše herna - zde hrajeme

Pořadatel - TTC Praha


Pořadí kategorie Mladší žáci - dvouhra

[1]

Poř.

Hráč

Oddíl

T1

T2

T3

T4

T5

T6

T7

T8

TOP

Poč.

Body

Celkem

1

Hloch Matěj

TJ Sokol Roztoky

1700

1800

0

1900

1700

0

0

0

0

4

7100

7100

2

Kostlivá Veronika

TTC Praha

1200

1700

1900

0

1500

0

0

0

0

4

6300

6300

3

Frydrych Pavel

TJ Sokol Všetaty

0

1900

0

2000

2000

0

0

0

0

3

5900

5900

4

Horčák Zdeněk

TTC Klánovice

2000

0

2000

0

1800

0

0

0

0

3

5800

5800

5

Příhonský Ernesto

TJ Sokol Roztoky

1900

2000

0

0

1900

0

0

0

0

3

5800

5800

6

Luzar Jonáš

TJ Sokol Všetaty

700

1000

1600

1300

1000

0

0

0

0

5

5600

5600

7

Bašta Jáchym

TTC Praha

0

1100

1800

1400

1300

0

0

0

0

4

5600

5600

8

Pála František

TJ Sokol Všetaty

1500

1500

1400

0

900

0

0

0

0

4

5300

5300

9

Sobol Petr

TTC Klánovice

1800

0

0

1500

0

0

0

0

0

2

3300

3300

10

Navrátil Dominik

TTC Praha

0

1400

1700

0

1100

0

0

0

0

3

4200

4200

11

Novák Emil

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

1600

1600

0

0

0

0

2

3200

3200

12

Hančová Julie

TJ Sokol Všetaty

800

600

0

1100

400

0

0

0

0

4

2900

2900

13

Kozel Marek

TJ Sokol Všetaty

0

0

1400

900

450

0

0

0

0

3

2750

2750

14

Múčková Zuzana

TJ Sokol Všetaty

900

700

0

800

1

0

0

0

0

4

2401

2401

15

Bubeníčková Kateřina

TJ Aero Odolená Voda

1100

0

0

0

1200

0

0

0

0

2

2300

2300

16

Hanišák Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

1800

0

0

0

0

0

1

1800

1800

17

Hanišák Tomáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

1700

0

0

0

0

0

1

1700

1700

18

Vesecký Marek

STC Slaný

1600

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1600

1600

18

Baladrán Denis

TJ Sokol Lysá nad Labem

0

1600

0

0

0

0

0

0

0

1

1600

1600

20

Jakoubek Jan

TTC Praha

1000

0

0

0

600

0

0

0

0

2

1600

1600

21

Jelínek Ondřej

TTC Praha

0

0

0

1000

550

0

0

0

0

2

1550

1550

22

Baštová Zuzana

TTC Brandýs nad Labem

0

0

1500

0

0

0

0

0

0

1

1500

1500

23

Hejda Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

0

1400

0

0

0

0

1

1400

1400

23

Pilatík Max

Sparta Praha

1400

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1400

1400

25

Bílkovská Eliška

TTC Praha

0

0

1300

0

0

0

0

0

0

1

1300

1300

25

Martinák Daniel

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

1300

0

0

0

0

0

1

1300

1300

25

Valach Martin

TTC Praha

0

1300

0

0

0

0

0

0

0

1

1300

1300

25

Vesecký Lukáš

STC Slaný

1300

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1300

1300

29

Mrázek Kryštof

Kotlářka Praha

0

0

0

1200

0

0

0

0

0

1

1200

1200

29

Fejksová Faustýna

TJ Sokol Dřínov

0

0

1200

0

0

0

0

0

0

1

1200

1200

29

Svojtka Václav

Kotlářka Praha

0

1200

0

0

0

0

0

0

0

1

1200

1200

32

Bureš Adam

TTC Praha

0

900

0

0

0

0

0

0

0

1

900

900

33

Knotek Václav

TTC Praha

0

800

0

0

0

0

0

0

0

1

800

800

33

Vitásek Lukáš

TJ Neratovice

0

0

0

0

800

0

0

0

0

1

800

800

35

Novák František

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

0

700

0

0

0

0

1

700

700

36

Tambovtsev Roman

TJ Neratovice

0

0

0

0

500

0

0

0

0

1

500

500

[1]

Zpět



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
03.02.2023





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř