Pinec v Praze

Turnaje rekreační a okresní úrovně ve všech věkových kategoriích


Naše herna - zde hrajeme

Pořadatel - TTC Praha


Pořadí kategorie Starší žáci - dvouhra

[1]

Poř.

Hráč

Oddíl

T1

T2

T3

T4

T5

T6

T7

T8

TOP

Poč.

Body

Celkem

1

Jedlička Karel

KST Vršovice

0

1800

1900

2000

1900

1900

2000

2000

2500

8

14200

14200

2

Kulíšek Matěj

TJ Sokol Všetaty

1600

1900

1700

1800

1600

1800

1700

1900

1900

9

12700

12700

3

Štich František

TJ Sokol Všetaty

1400

1700

1800

1500

1700

1100

1900

1600

1700

9

11900

11900

4

Kittnar Jan

TTC Praha

0

2000

0

1600

1800

1600

0

1700

2100

6

10800

10800

6

Horčák Vojtěch

TTC Klánovice

1700

1000

0

1700

1500

1400

0

1200

1500

7

10100

10100

6

Vyvialová Tereza

TJ Sokol Všetaty

1200

700

1300

1100

0

1000

1800

1500

1300

8

9200

9200

7

Judák Ondřej

TJ Sokol Všetaty

0

1600

1500

0

1300

1300

1300

1000

700

7

8400

8700

8

Kavala Jakub

TJ Sokol Všetaty

900

1300

0

1200

400

0

1500

1100

900

7

7300

7300

9

Kyselka Jan

TTC Praha

0

1100

0

1400

1000

900

0

1300

750

6

6450

6450

10

Homola Ondřej

TJ Neratovice

0

1500

1400

0

700

1700

0

0

1100

5

6400

6400

11

Šťastný Ondřej

TJ Neratovice

1900

0

0

1900

0

2000

0

0

0

3

5800

5800

12

Špaldoň Šimon

TJ Neratovice

1300

1200

0

0

1200

0

1600

0

0

4

5300

5300

13

Junglingová Aneta

TTC Praha

0

0

1600

1000

600

1100

0

0

1000

5

5300

5300

14

Horčák Zdeněk

TTC Klánovice

800

0

0

900

900

800

0

900

700

6

5000

5000

15

Spousta Ondřej

TJ Neratovice

0

900

1100

0

800

1

1100

0

800

6

4701

4701

16

Kůsová Adéla

TJ Sokol Všetaty

0

0

0

0

2000

0

0

0

2300

2

4300

4300

17

Součková Kateřina

Kotlářka Praha

0

0

0

1300

0

1400

0

1400

0

3

4100

4100

18

Plešingr Martin

TJ Sokol Všetaty

1100

1400

0

0

0

0

0

0

0

2

2500

2500

19

Jurčeková Barbora

TJ Aero Odolená Voda

700

600

1200

0

0

0

0

0

0

3

2500

2500

20

Bartoníčková Lucie

TJ Sokol Všetaty

0

0

2000

0

0

0

0

0

0

1

2000

2000

20

Elicer Lukáš

STC Slaný

2000

0

0

0

0

0

0

0

0

1

2000

2000

22

Musil Matyáš Adam

TJ Neratovice

0

0

0

0

0

700

1200

0

0

2

1900

1900

23

Rousková Anežka

Kotlářka Praha

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1800

23

Procházka Jan

STC Slaný

1800

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1800

1800

25

Šulek Jakub

TJ Aero Odolená Voda

1500

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1500

1500

26

Ondruš Václav

Sparta Praha

0

0

0

0

1400

0

0

0

0

1

1400

1400

26

Fafek Martin

TJ Neratovice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1400

28

Najman Richard

TTC Praha

0

800

0

0

0

500

0

0

0

2

1300

1300

29

Schinebayar Jingjid

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1100

0

0

0

0

1

1100

1100

30

Štindl Ondřej

TTC Praha

0

0

1000

0

0

0

0

0

0

1

1000

1000

30

Medda Mateo

Kotlářka Praha

1000

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1000

1000

32

Vach Petr

TTC Přezletice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

800

33

Španiel Vojtěch

TTC Praha

0

0

0

0

0

600

0

0

0

1

600

600

34

Šperl Ondřej

Sparta Praha

0

0

0

0

500

0

0

0

0

1

500

500

35

Pomrhonc Jan

TJ Sokol Všetaty

0

0

0

0

1

0

0

0

0

1

1

1

[1]

Zpět



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
03.02.2023





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř