Pinec v Praze

Turnaje rekreační a okresní úrovně ve všech věkových kategoriích


Naše herna - zde hrajeme

Pořadatel - TTC Praha


Pořadí kategorie Mladší žáci - čtyřhra

[1]

Poř.

Hráč

Oddíl

T1

T2

T3

T4

T5

T6

T7

T8

TOP

Poč.

Body

Celkem

1

Šubert Tomáš

TTC Praha

0

1800

1900

1900

0

2000

1800

2000

0

6

11400

11400

2

Gajdošík Jakub

STC Slaný

2000

0

1600

1800

1800

0

1900

1900

0

6

11100

11100

3

Kostlivá Veronika

TTC Praha

1600

1700

1800

1500

0

1900

1700

2000

0

7

10700

10700

4

Horčák Zdeněk

TTC Klánovice

1900

1900

0

1700

1700

1600

0

1800

0

6

10500

10500

5

Ševčíková Barbora

TTC Praha

1600

1700

1800

1500

1400

1900

1700

0

0

7

10200

10200

6

Kulíšková Liliana

SKST Teplice

0

1700

2000

1700

0

1800

2000

0

0

5

9200

9200

7

Lonek Richard

TTC Praha

0

1800

1900

1900

1400

2000

0

0

0

5

9000

9000

8

Grzonka Albert Jan

STC Slaný

0

0

1600

2000

1800

0

1900

0

0

4

7300

7300

9

Frydrych Pavel

TJ Sokol Všetaty

1900

1900

0

1600

1700

0

0

0

0

4

7100

7100

10

Bednář Filip

Kotlářka Praha

0

0

0

1700

1500

1500

2000

0

0

4

6800

6800

11

Kos Norbert

KST Vršovice

0

1600

0

0

0

1700

0

1800

0

3

5100

5100

12

Kulíšková Viktorie

SKST Teplice

0

0

1700

1700

0

1500

0

0

0

3

4900

4900

13

Navrátil Dominik

TTC Praha

0

0

0

1400

1300

1400

0

0

0

3

4100

4100

14

Svoboda Kristián

Kotlářka Praha

0

2000

0

0

2000

0

0

0

0

2

4000

4000

14

Zinke Dominik

STC Slaný

2000

0

0

2000

0

0

0

0

0

2

4000

4000

14

Beran Kryštof

Kotlářka Praha

0

2000

0

0

2000

0

0

0

0

2

4000

4000

17

Horák Jakub

TSM Kladno

0

1700

2000

0

0

0

0

0

0

2

3700

3700

18

Kolínek Matěj

Sparta Praha

0

0

0

0

0

0

1600

1700

0

2

3300

3300

18

Měcháček Adam

KST Vršovice

0

0

0

0

1600

1700

0

0

0

2

3300

3300

20

Soušek Daniel

TJ Aero Odolená Voda

1700

1500

0

0

0

0

0

0

0

2

3200

3200

21

Martinák Daniel

TJ Aero Odolená Voda

0

1500

1400

0

0

0

0

0

0

2

2900

2900

22

Hejda Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1900

22

Olt Oliver

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1900

0

0

0

0

1

1900

1900

22

Hronek Matouš

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1900

0

0

0

0

1

1900

1900

25

Kutlák Miloš

Kotlářka Praha

1800

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1800

1800

25

Šulek Jakub

TJ Aero Odolená Voda

1800

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1800

1800

25

Rajter Filip

TJ Sokol Dřínov

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1800

25

Sedláčková Veronika

Slovan Bohnice

0

0

0

0

0

1800

0

0

0

1

1800

1800

29

Vach Petr

TTC Přezletice

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1700

29

Mařík Filip

TJ Sokol Stodůlky

1700

0

0

0

0

0

0

0

0

1

1700

1700

29

Bedenk Denis

TJ Čistá

0

0

1700

0

0

0

0

0

0

1

1700

1700

32

Marek Dominik

KST Vršovice

0

0

0

0

1600

0

0

0

0

1

1600

1600

32

Sobol Petr

TTC Klánovice

0

0

0

0

0

1600

0

0

0

1

1600

1600

32

Mandat Marek

Sparta Praha

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1600

32

Mikula Ondřej

KST Vršovice

0

1600

0

0

0

0

0

0

0

1

1600

1600

36

Trejbal Tadeáš

Kotlářka Praha

0

0

0

0

1500

0

0

0

0

1

1500

1500

36

Hanišák Lukáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

1500

0

0

0

0

0

0

1

1500

1500

36

Hanišák Tomáš

TJ Aero Odolená Voda

0

0

1500

0

0

0

0

0

0

1

1500

1500

39

Bubeníčková Kateřina

TJ Aero Odolená Voda

0

0

1400

0

0

0

0

0

0

1

1400

1400

39

Jakoubek Jan

TTC Praha

0

0

0

0

0

1400

0

0

0

1

1400

1400

39

Cetkovský Filip

TTC Praha

0

0

0

1400

0

0

0

0

0

1

1400

1400

42

Marek Kristián

KST Vršovice

0

0

0

0

1300

0

0

0

0

1

1300

1300

[1]

Zpět



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
03.02.2023





Nastavit tuto stránku jako domovskou





Petr Barcal - realitní makléř