Aktuální stav přihlášek a omluv na finálový turnaj TOP 16 k 31. 5. 2017

Fuček Miloslav

2017-05-31

Informace

Přečteno: 1726

Komentářů: 0


Zde můžete sledovat aktuální stav přihlášek a omluv na finálový turnaj TOP 16 konaný 3. 6. 2017. Přihlášky a omluvy jsou nyní aktuální k 31. 5. 2017 večer. Pozor - přidáni další náhradníci!!! AKTUALIZOVÁNO!!! Pozor: dnes přihlašování končí o půlnoci!!! Od zítřka budou nepřihlášení nominování hráči na stejné úrovni jako náhradníci a bude záležet na rychlost. livno umrli smrtovnice


Aktualizovaný přehled přihlášených a omluvených hráčů k 31. 5. 2017, včetně nominovaných náhradníků, můžete sledovat zde. Pokud jste přihlášku posílali a nejste na seznamu, nejspíše se někde ztratila. Proto volejte neprodleně vrchnímu rozhodčímu an číslo 603 451 965 (stačí i SMS).

Upozorňujeme, že uzávěrka přihlášek je do 31. 5. 2017. Po tomto datu budou volná místa po všech nepřihlášených hráčích uvolněna pro náhradníky a následně bude záležet na rychlosti přihlášení. Přednost samozřejmě budou mít náhradníci, kteří do tohoto termínu potvrdí, že mají zájem v turnaji nastoupit.

Vzhledem k malému počtu potvrzených přihlášek dva dny před uzávěrkou jsme přidali další náhradníky. Počet volných míst: nejmladší žactvo 2, mladší žactvo 5, starší žactvo a dorost 2. Vzhledem k tomu, že náhradníci mají možnost se přihlašovat už nyní, budou od 1. 6. (už zítra!!!), tedy po řádném termínu přihlášek, akceptovány přihlášky náhradníku podle pořadí, v jakém budou doručeny. Právo nyní stanoveného pořadí platí pouze do 31. 5. 2017, kdy je uzávěrka řádných přihlášek. Po tomto termínu se i nyní nominovaní hráči do 16. místa stanou náhradníky.

Prosíme, pokud se plánujete zúčastnit, abyste se přihlásili co nejdříve. V případě náhlé nemoci se potom vždy můžete v přípapadě potřeby omluvit. V tuto chvíli nám jde o stav hráčů při zatím předvídatelných událostech, abychom mohli připravit případné náhradníky na možnost jejich startu a ne až na poslední chvíli. Naopak pokud víte, že se účastnit nechcete nebo nemůžete, dejte vědět co nejdříve. Děkujeme.

jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire jastuci

Vždy po větších změnách budeme tento soubor aktualizovat k danému datu, proto jej pravidelně sledujte. Děkujeme.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2014
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
29.11.2022

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Petr Barcal - realitní makléř