Informace

Přečteno: 1869

Komentářů: 0

Prvnímu dni Letního turnaje kralovali Podrazil a Veselý

Letní turnaj začal od 9.30 hodin kategorií nejmladšího žactva. Při účasti pěti hráčů se hrálo systémem každý s každým. Od 14 hodin se hrály kategorie staršího žactva a dorotu. Nejmladší žactvo vyhrál bez porážky Václav Podrazil, spojený turnaj kategorií staršího a žactva vyhrál jednoznačně Filip Veselý. Oba vítězové neztratili ani set.

06.06.2015

Reportáže

Přečteno: 1864

Grand Prix TTC Praha dorostu už zítra

Druhý turnaj Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dorostu se koná již zítra - v sobotu 13. 12. 2014.

12.12.2014

Pozvánky

Přečteno: 1862

Připravujeme kalendář turnajů

Připravujeme kalendář turnajů Velké ceny Centra zábavy Karlín na sezónu 2014 – 2015.

07.06.2014

Informace

Přečteno: 1861

Kalendář turnajů 1. ročníku

Po té, co vyšel kalendář turnajů PSST jsme přizpůsobili termíny turnajů Velké ceny Centra zábavy Karlín a přinášíme jejich oficiální verzi.

31.07.2014

Pozvánky

Přečteno: 1857

Jarní turnaj – časový harmonogram

Přihlášky na Jarní turnaj včera skončily a přinášíme harmonogram všech kategorií, který přináší časové posuvy a změny vůči původně vydaným propozicím.

23.04.2015

Informace

Přečteno: 1851

Komentářů: 1

Zveme vás na Marcel Cup nejmladších žáků a dorostu

O příštím víkendu vás zveme do Centra zábavy Karlín na dva turnaje mládeže. Jde o turnaje okresní úrovně z cyklu Velké ceny Centra zábavy Karlín.