Grand Prix TTC Praha dorostu už zítra

Druhý turnaj Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dorostu se koná již zítra - v sobotu 13. 12. 2014.

Fuček Miloslav

12.12.2014

Pozvánky

Přečteno: 2525

Komentářů: 0

Sobotní kategorie Velké ceny Vršovic s malou účastí

Dosud početně nejsilnější kategorie nejmladšího žactva měla dosud rekordně málo účastníků – pouhé dva. U kategorie dorostu menší počet účastníků tolik nepřekvapil.

07.02.2015

Reportáže

Přečteno: 2522

Zveme vás na Marcel Cup nejmladších žáků a dorostu

O příštím víkendu vás zveme do Centra zábavy Karlín na dva turnaje mládeže. Jde o turnaje okresní úrovně z cyklu Velké ceny Centra zábavy Karlín.

04.10.2014

Pozvánky

Přečteno: 2506

Vítězi Jarního turnaje Vosátka, Macek a dvakrát Veselý

Účast na dnešním turnaji byla bohužel ovlivněna jarními prázdninami a byla nižší. Tomu byl upraven hrací systém, takže kdo přišel, nelitoval. Boje byly hodně vyrovnané.

05.03.2016

Reportáže

Přečteno: 2502

Vítězem Luky Cupu se stal Ondřej Malát

Šestý ročník Luky Cupu byl čtvrtým turnajem Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dospělých. Při účasti jedenácti hráčů jej vyhrál Ondřej Malát.

25.10.2014

Reportáže

Přečteno: 2491

Velká cena Centra zábavy Karlín pokračuje turnaji pro dospělé a mladší žáky

O nadcházejícím víkendu pokračuje Velká cena Centra zábavy Kalrín dalšími dvěma turnaji. V sobotu zveme dospělé na 4. ročník Memoriálu Svatobora Fučka a v neděli mladší žáky na Grand Prix TTC Praha.livno umrli smrtovnice